لوگو سایت

09308609682

تلفن تماس شرکت

Previous slide
Next slide

شرکت آوابتن پویا تولید کننده نیوجرسی بتنی ساده و مفصل دار و دیوار پیش ساخته بتنی انواع سنگدال بتنی و دریچه کامپوزیت بتنی و مینی نیوجرسی و انواع نیوجرسی و نیوجرسی بتنی یک متری ارتفاع۸۰ و نیوجرسی دومتری ارتفاع ۸۰ و نیوجرسی سه متری ارتفاع ۸۰ و نیوجرسی سه متری ارتفاع ۱۱۰ وزارت راهی و نیوجرسی سه متری ارتفاع ۱۶۰ و نیوجرسی سه متری ارتفاع ۲۷۰ (دیوار خود ایستا ) و نیوجرسی مفصل دار چهار متری و نیوجرسی مفصل دار شش متری و قطعات بتنی و سنگ دال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال های ترافیکی، باکس های ترافیکی و غیر ترافیکی، کانال های تاسیساتی، منهول مربع و دایره، کانال های آدم رو، سپتیک پیش ساخته بتنی، لوله های بتنی، نیوجرسی و مینی نیوجرسی ،بلوک های سبک، تیر و قطعات پل، فیسینگ پل، قرنیز پل، کانکس و خانه پیش ساخته بتنی است.از دستگاه بخار نیز جهت عمل آوری بتن این محصولات استفاده میگردد و با توجه به حداقل ۱۰ ساعت بخاردهی به قطعه بتنی به حداکثر مقاومت مورد نیاز میرسد.

دیوارهای پیش‌ساخته بتنی

دیوار پیش ساخته بتنی طرح سنگ مالون

دیوارهای پیش‌ساخته بتنی

دیوارهای پیش‌ساخته بتنی در دهه‌های اخیر، دیوارهای پیش‌ساخته بتنی دورو نما به عنوان یکی از روش‌های محبوب در ساختمان‌سازی به شهرت رسیده‌اند. این دیوارها، که از بتن پیش‌ساخته تولید می‌شوند، ابعاد، مزایا، و کاربردهای گسترده‌ای دارند که در این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

دیوارهای پیش ساخته بتنی

    دیوارهای پیش ساخته بتنی

۱. ابعاد دیوارهای پیش‌ساخته بتنی: – ابعاد این دیوارها متنوع بوده و به تناسب نیازهای ساختمانی طراحی می‌شوند. – ارتفاع، عرض، و ضخامت این دیوارها معمولاً در استانداردهای مشخصی تعیین می‌شود.

۲. مزایای استفاده از دیوارهای پیش‌ساخته بتنی: – سرعت بالا در اجرای پروژه‌های ساختمانی به دلیل کاهش زمان مورد نیاز برای ساخت و نصب دیوارها. – کیفیت بالا و استحکام فوق‌العاده بتن مورد استفاده در دیوارهای پیش‌ساخته. – امکان حمل و نقل آسان و نصب سریع این دیوارها.

۳. کاربردهای دیوارهای پیش‌ساخته بتنی: – استفاده در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، و صنعتی. – استفاده در پروژه‌های حفاظتی و زیرساختی. – استفاده در پروژه‌های زیرزمینی و تونل‌ها. به طور کلی، دیوارهای پیش‌ساخته بتنی با ابعاد

دیوارهای پیش‌ساخته بتنی:

امروزه در کشورهای پیش رفته صنعتی از مصالح پیش ساخته در ساخت و ساز و انبوه سازی به جهت صرفه جویی در زمان استفاده می شود. دیوارهای پیش ساخته بتنی نیز از همان دسته مصالح پیش ساخته می باشد که استفاده  از آن به بعد از جنگ جهانی دوم بر می گردد که جهت بازسازی ویرانه های جنگ از آن استفاده می شد. دیوارهای پیش ساخته بتنی با استفاده از میله های فولادی تقویت شده اند که باعث مقاومت زیاد آن ها در برابر بلایای طبیعی همچون وزش بادهای شدید و زمین لرزه ها می شود.
از دیواره های پیش ساخته می توان به عنوان دیوار جداکننده بین زمین ها و دیوار کشی محوطه ها با عرض و ارتفاع مشخص، طرح ها و رنگ های متنوع استفاده کرد. این دیوارها دارای ستون های کناری و فوندانسیون جداگانه جهت پایداری قائم و افقی می باشند.

واحد تولید دیوار پیش ساخته بتنی با در اختیار داشتن قالب های آکاردئونی بصورت 2رو، قابلیت تولید 20 قطعه در هر بار بتن ریزی با طرح ها و رنگ های متنوع و امکان درج لوگو ( بر اساس سفارش مشتریان ) را دارا می باشد.

مصالح تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته بتنی:
سیمان: خصوصیات سیمان مصرفی باید با استانداردهای ملی، ویژگی های سیمان پرتلند تیپ 1 و 2 به شماره 389 ایران مطابقت داشته باشد.
سنگدانه: خصوصیات سنگدانه های مصرفی (ماسه 3-0 ، ماسه 6-0 ، شن عدسی 10-0 و شن نخودی15 -10)  باید مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 302  باشد.
افزودنی: به منظور سهولت در پر کردن قالب ها و دستیابی به سطح صاف و صیقلی از مواد فوق روان کننده با کیفیت بالا استفاده می شود.
آب: آب مصرفی باید صاف، تمیز و عاری از مواد آلی ، قلیایی و اسیدی (آب شرب) که برای ساخت ملات مضر هستند باشد. خصوصیات آب اختلاط مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 14748 ( آب اختلاط بتن ) مورد استفاده قرار می گیرد.
میلگرد: میلگرد مورد استفاده، میلگرد استاندارد A3  با مقاومت کششی بالا (400 مگاپاسکال) می باشد.

 فرایند تولید دیوارهای پیش‌ساخته بتنی :

بتن ریزی توسط میکسر تویین شفت تمام مکانیزه و به وسیله تراک میکسر به سایت تولید دیوار پیش ساخته بتنی حمل می گردد. قبل از بتن ریزی، قالب روغن کاری می شود، شبکه های آرماتور کنترل کیفیت شده در قالب ها قرار می گیرند که به منظور حفظ کاور میلگرد اسپپسر (فاصله انداز) در اطراف این شبکه ها گذاشته می شود. بتن به صورت خودتراکم ریخته می شود، سطح کار پرداخت می شود و پس از ساعتی فرایند عمل آوری شروع می شود.عمل آوری این قطعات به روش بخار دهی (steam curing) می باشد. در مرحله پایانی بعد از عمل آوری، قطعات به محوطه انبار محصول نهایی(دپو) انتقال داده می شود تا بر اساس سفارش هر مشتری بارگیری و ارسال گردد.

دیوار پیش ساخته بتنی دورنما طرح آجر

علاوه بر نمونه گیری و آزمون های استاندارد هر محصول در تمام مراحل فوق الذکر، واحد کنترل و کیفیت (QC) و واحد تضمین کیفیت (QA) برخط تولید نظارت کامل دارد تا در نهایت محصولات این شرکت با بالاترین استاندارد و کیفیت مطلوب وارد بازار شود.

 به منظور تامین کلیه نیازهای بازار، اقدام به تولید انواع دیوار پیش ساخته بتنی استاندارد، در ابعاد و اشکال مختلف نموده است. به بیان ساده سبد محصولات این شرکت شامل انواع دیوار پیش ساخته بتنی مورد نیاز بازار می باشد

نصب دیوار پیش ساخته بتنی:
نصب دیوارهای پیش ساخته آپتوس آسان است و به سرعت انجام می شود به همین خاطر به صرف زمان و نیروی انسانی کمتری نیاز دارد. جابجایی آسان این دیوار ها امکان تغییر در ابعاد دیوار کشی و حتی جابجایی کلی آن را از محلی به محل دیگر را فرآهم کرده است.دیوارهای بتنی پیش ساخته آپتوس ایران,دو طرف نما (که هزینه نما سازی را به شدت کاهش می دهد),سرعت نصب بسیار بالا (روزانه 400 متر طول),قابلیت نصب در سطوح شیب دار

مزایای دیوار پیش ساخته بتنی:

  • دو طرف نما (که هزینه نما سازی را به شدت کاهش می دهد)
  • سرعت نصب بسیار بالا (روزانه 400 متر طول)
  • نصب و حمل و نقل آسان
  • هزینه های بسیار پایین تعمییر و نگهداری
  • قابلیت نصب در سطوح شیب دار و ناهموار دیوارهای پیش‌ساخته بتنی
دیوارهای پیش‌ساخته بتنی

ستون دیوارهای پیش‌ساخته بتنی

. چه عواملی بر قیمت دیوار بتن پیش ساخته تاثیر می گذارند؟

ضخامت، اندازه، کاربرد و نوع دیوار پیش‌ساخته، هزینه حمل و نقل، مواد مصرفی برای نصب و کارگران حرفه‌ای

. ابعاد و ضخامت دیوارهای پیش ساخته بتنی چقدر است؟

دیوارهای پیش ساخته از نظر ضخامت ، سایز و ابعاد نیز تنوع خوبی دارند . ضخامت دیوار پیش ساخته م ۱۲ و ۱۵ سانتی متر می باشد.طول دیوارهای پیش ساخته نیز متغیر بوده و اغلب مطابق با درخواست مشتری تولید می شود . اما بطور رایج حدود ۳.۹۰*۴.۹۰ مترطول و ارتفاع ۱.۲۵و۱.۵ متر تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *